1 NPR Nepal Rupisi için ANG Hollanda Antiller Gulden


Son Güncelleme : Tue, 16 Jul 2019 06:17:51 +0000

1NPRs
Nepal Rupisi
veya 1 NPR için ANG: =
0.01624 NAf.
Hollanda Antiller Gulden
Döviz kuru : 0.01624


Son Güncelleme : Tue, 16 Jul 2019 06:17:51 +0000

Nepal Rupisi vs Hollanda Antiller Gulden. Son 10 gün
Date Nepal Rupisi Hollanda Antiller Gulden
Monday, 07/15/2019 1 NPR = 0.01625 ANG
Sunday, 07/14/2019 1 NPR = 0.01625 ANG
Saturday, 07/13/2019 1 NPR = 0.01625 ANG
Friday, 07/12/2019 1 NPR = 0.01628 ANG
Thursday, 07/11/2019 1 NPR = 0.01617 ANG
Wednesday, 07/10/2019 1 NPR = 0.01623 ANG
Tuesday, 07/09/2019 1 NPR = 0.01708 ANG
Monday, 07/08/2019 1 NPR = 0.01714 ANG
Sunday, 07/07/2019 1 NPR = 0.01712 ANG
Saturday, 07/06/2019 1 NPR = 0.01712 ANG
Gerçek Zamanlı grafik NPR/ANG or (Nepal Rupisi / Hollanda Antiller Gulden)
Nepal Rupisi için Hollanda Antiller Gulden ve Hollanda Antiller Gulden için Nepal Rupisi
NPR ANG NPR ANG
5 NPR = 0.0812 ANG 307.8818 NPR = 5 ANG
10 NPR = 0.1624 ANG 615.7635 NPR = 10 ANG
20 NPR = 0.3248 ANG 1231.5271 NPR = 20 ANG
50 NPR = 0.8120 ANG 3078.8177 NPR = 50 ANG
100 NPR = 1.6240 ANG 6157.6355 NPR = 100 ANG
300 NPR = 4.8720 ANG 18472.9064 NPR = 300 ANG
500 NPR = 8.1200 ANG 30788.1773 NPR = 500 ANG
1000 NPR = 16.2400 ANG 61576.3547 NPR = 1000 ANG
Döviz Çevirici
NPR