1 NPR Nepal Rupisi için VEB Venezüella Bolivar


Son Güncelleme : Wed, 21 Aug 2019 22:52:27 +0000

1NPRs
Nepal Rupisi
veya 1 NPR için VEB: =
2174.1
Venezüella Bolivar
Döviz kuru : 2174.10000


Son Güncelleme : Wed, 21 Aug 2019 22:52:27 +0000

Nepal Rupisi vs Venezüella Bolivar. Son 10 gün
Date Nepal Rupisi Venezüella Bolivar
Wednesday, 08/21/2019 1 NPR = 2174.10000 VEB
Tuesday, 08/20/2019 1 NPR = 2176.10000 VEB
Monday, 08/19/2019 1 NPR = 2189.60000 VEB
Sunday, 08/18/2019 1 NPR = 2187.30000 VEB
Saturday, 08/17/2019 1 NPR = 2187.30000 VEB
Friday, 08/16/2019 1 NPR = 2169.20000 VEB
Thursday, 08/15/2019 1 NPR = 2189.10000 VEB
Wednesday, 08/14/2019 1 NPR = 2176.70000 VEB
Tuesday, 08/13/2019 1 NPR = 2181.90000 VEB
Monday, 08/12/2019 1 NPR = 2201.30000 VEB
Gerçek Zamanlı grafik NPR/VEB or (Nepal Rupisi / Venezüella Bolivar)
Nepal Rupisi için Venezüella Bolivar ve Venezüella Bolivar için Nepal Rupisi
NPR VEB NPR VEB
5 NPR = 10870.5000 VEB 0.0023 NPR = 5 VEB
10 NPR = 21741.0000 VEB 0.0046 NPR = 10 VEB
20 NPR = 43482.0000 VEB 0.0092 NPR = 20 VEB
50 NPR = 108705.0000 VEB 0.0230 NPR = 50 VEB
100 NPR = 217410.0000 VEB 0.0460 NPR = 100 VEB
300 NPR = 652230.0000 VEB 0.1380 NPR = 300 VEB
500 NPR = 1087050.0000 VEB 0.2300 NPR = 500 VEB
1000 NPR = 2174100.0000 VEB 0.4600 NPR = 1000 VEB
Döviz Çevirici
NPR